Fotopast BROWNING Command Ops 14MP + SD karta a baterie

Výhodný set fotopasti BROWNING Command Ops 14MP včetně příslušenství - SD karty a baterie.

Nový produkt

Záruka: 24 měsíců

Fotopasti Bunaty

Fotopasti Browning zná jistě naprosto každý, kdo má co do činění s lesní správou nebo chce ochraňovat svůj pozemek i pomocí využití moderní elektroniky. Sledování zvířat, ale také ochrana krmelců a vůbec monitoring toho nejdůležitějšího, co se děje v každém lese. Hodí se samozřejmě i pro zabezpečení majetku, ať už je to chata v odlehlejší části civilizace nebo rodinný dům na periferii města s velkou zahradou nebo pergolou. Drobné zařízení, kterého si nikdo nemusí všimnout, protože působí maximálně nenápadně a doslova na jedničku zapadne do terénu…

Komu všemu se tato fotopast může vyplatit? Hodí se i státní správě

Majitel nemovitosti, ale i profesionální myslivec. Stejně tak i policie nebo celní správa, fotopast přijde vhod i obcím a městům. Spektrum využití je skutečně velmi široké, zařízení snadno odhalí díky moderní technice lidi i zvířata, fotografie je pak dílem zlomku vteřiny. Nahrávání videa až po dobu jedné minuty také pomůže odhalit pachatele, který přitom nebude vědět o tom, že je snímán.

Fotopast Browning funguje vlastně jednoduše, díky PIR čidlu se spustí jen v momentě, kdy dojde k pohybu v okolí. Může to být liška nebo sova, ale klidně také zloděj, kvůli němuž jste strávili na svém pozemku už mnoho probdělých nocí, a ještě nemáte ani jedinou stopu. Zařízení může být ve střehu klidně i několik měsíců, funguje totiž na AA baterie a odběr energie je skutečně minimální. Používá také speciální přísvit, jenž je neviditelný pro lidské nebo zvířecí oko, pomůže ale osvětlit celou situaci. Modelový příklad – policie mnohem snáz odhalí pachatele. A o to tu přeci jde, že? Baterie se vyměňují velice snadno, prakticky ani nemusíte s celým zařízením vůbec pohnout.

Maskování na jedničku, fotopast skutečně nemusí nikdo odhalit

Ukládání dat na paměťovou kartu, kvalitní fotoaparát, jenž umožní i natáčení delších videí. Takovou fotopast si jistě necháte líbit, že? Browning Command Ops 14MP je ideální volbou pro všechny myslivce nebo majitele nemovitostí, ale také obecní nebo městské radní, kteří zrovna řeší ožehavou situaci. Maskování je skutečně výborné, protože část fotopasti může zůstat v terénu dokonce zcela skrytá a díky zvolené barvě rozhodně nebude nikterak nápadná. Zloděj, který jedná ve spěchu a může být i trochu roztržitý, si ničeho nevšimne – vy ale budete mít několik pádných důkazů pro probíhající vyšetřování.

Fotopast Browning Command Ops 14MP bude skvěle sloužit myslivcům i lidem, kteří chtějí ochránit svůj majetek. Myslivci ocení nenápadnost, která bude hlavní dominantou při sledování zvěře, ale také při ochraně majetku nejen v lese. Majitelé chalup ocení napájení na baterie, dlouhou výdrž a kapacitu paměťové karty až 32 GB.

Fotopast fotí ve 14 MP rozlišení, HD video se zvukem zvládne do délky až 2 minuty, výhodou je také sekvence focení, kdy na jeden zátah zvládne až 8 fotografií. Perfektní zpracování fotopasti zajistí dlouhou životnost navíc s 3D maskováním jí nikdo neodhalí. Rychlost spouště 0,67 s, jednoduché programování, menu i manuál v českém jazyce. Pokud se k fotopasti nedostanete delší dobu, nabízí funkci přepisování starých záznamů.

Fotopast Browning Command Ops 14MP je určená ke sledování zvěře, ideální pro milovníky přírody nebo myslivce. Pro rok 2017 došlo u této fotopasti ze zvýšená rozlišení na 14MP a také snížení koncové ceny.

U nás navíc k fotopasti získáte také příslušenství v podobě SD karty a sady baterií, které zaručí dlouhou výdrž. Vše získáte jako výhodný balíček za tu nejlepší možnou cenu.

Rychlost spouště 0,67s. Fotopast je navíc vybavena funkcí přepisování starých záznamů na paměťové kartě v případě jejího zaplnění! Fotopast umí pořídit až 8 snímků v rychlém sledu těsně za sebou, máte tak jistou, že Vám opravdu nic neunikne.

Vlastnosti fotopasti browning Command Ops 14MP

Rychlost spouště 0,67 s!
14MP rozlišení fotografií
HD video se zvukem v délce až 2 minut ( ve dne)
extra rychlá sekvence snímků – až 8 fotografií těsně za sebou !
Přísvit 840nm s dosahem více jak 18 metrů
Citlivé pohybové čidlo s dosahem více jak 15 metrů
Jednoduché programování!
Odolná skříňková konstrukce s 3D maskováním
Podpora až SD karet 32gb karet
funkce přepisování starých záznamů na sd kartě
rozměry 13x 9x 6 cm

Podobné produkty

Bookmaker Mostbet v České republice nabízí široký výběr sportovních sázek a hazardních her pro každý vkus a rozpočet. Naše vysoce kvalitní služby vám umožňují uzavírat sázky s vysokými kurzy, využívat různé bonusy a akce Mostbet a také bezplatná zatočení v kasinu. Hra bude ještě vzrušující, pokud si stáhnete naši pohodlnou mobilní aplikaci!