Fotopast BUNATY FULL HD GSM + kovový box, 16GB karta a baterie

Výhodný set fotopasti BUNATY FULL HD GSM včetně příslušenství - kovový ochranný box, 16GB paměťová karta a baterie.

Nový produkt

Záruka: 24 měsíců

Fotopasti Bunaty

Bunaty Full HD GSM, nechte si poslat výsledek přímo do emailové schránky

Fotopasti jsou v moderním světě využitelné v mnoha ohledech, hodí se myslivcům, zoologickým zahradám i lidem, kteří prostě chtějí ochránit svůj majetek. Díky možnostem, které nabízí, je prostě nelze opomenout, pokud jde o zabezpečení různých objektů. Špičkou v oboru je například Bunaty Full HD GSM, fotopast, jež vám odešle fotografie nebo videa přímo na mobilní telefon nebo do emailu. Budete tak mít oči doslova všude…

Dvanáct megapixelů a až minuta nahrávání špičkového videa

Bunaty Full HD GSM nabídne rozlišení videa až 1080P FULL HD, přísvit s vlnovou délkou 940 nanometrů, nepostřehnutelný pro člověka i zvíře, ale také velmi rychlou spoušť (konkrétně 0,8 sekundy). Model, který je určen i pro státní správu, je v ČR hojně využíván. Značka Bunaty je známá nejen majitelům rodinných domů, ale všem, kteří nechtějí podcenit zabezpečení svého bydlení nebo firemního objektu. Fotoaparát s dvanácti Mpix dokáže konkurovat i moderním elektrozařízením.

Paměťová karta s kapacitou až šestnácti gigabajtů pokryje klidně několik týdnů provozu. Podezřelé chování si díky PIR čidlu fotopast vyhodnotí sama, i kdyby šlo jen o malé zvíře utíkající před predátorem, laserovému zaměřování neunikne doslova ani noha. Menu plně v češtině pak jistě potěší všechny, kteří nechtějí kvůli ostraze objektů studovat (někdy poměrně náročné) cizí jazyky.

K dispozici je hned dvojí barevné provedení, a sice CAMO, jež imituje listí a také sytě černá barva. Až polovina fotopasti může být plně ukryta a nic nebude bránit jejímu provozu, i to je výhoda, které můžete jednoduše využít v terénu. Stav baterií se jednoduše zkontroluje na displeji, model vyžaduje pro svůj chod osm AA tužkových baterií, které ale vydrží opravdu dlouho.

Náš výhodný balíček obsahuje krom samotné fotopasti Bunaty FULL HD GSM také kvalitní 16GB paměťovou kartu pro ukládání snímků a sadu baterií, které zaručí dlouhou výdrž v jakémkoli prostředí.

Model pro rok 2018 má o 40% silnější neviditelný přísvit což zaručí velmi kvalitní snímky zejména v noci, již z obrázku je patrné, že nárust led diod je velký a oproti starším modelům tak noční smínky dostanou perfektní kvalitu zaručenou i FULL HD.

Fotopast je určená pro sledování zvěře i ochranu majetku, montáž a nastavení fotopasti je velmi snadné, pomohou k tomu i laserové ukazovátko, a hlavně velký displej na přední straně fotopasti. V našem blogu také najdete článek krok za krokem jak nastavit GSM u fotopasti včetně obrázků a pospiků, nastavení tak zabere opravdu jen chvilku.

Vlastnosti fotopasti BUNATY FULL HD GSM

tělo přístroje provedeno v maskování s minimem lesklých ploch
Integrovaný GSM modul s podporou přenosu GPRS
ovládání pomocí barevného displeje na přední straně fotopasti
Obrazový snímač CMOS až 12MP dle nastavení Barevný
Objektiv F / NE = 3,1 mm
FOV (Zorné pole) = 52 °
IR-dosvit až 15m
Paměťová karta až SD16GB
Obrazové rozlišení až 12MP dle nastavení
Rozlišení videa až 1080P FULL HD
PIR nastavitelná citlivost (Vysoká / Normální / Nízká)
rychlost spouště 0,8s
Délka videa až 60s
Otisk razitka na fotografii - datum + čas
Napájení 8 × AA
Rozměry 132mm x 88mm x 65mm
přísvit o vlnové délce 940nm

Podobné produkty

Bookmaker Mostbet v České republice nabízí široký výběr sportovních sázek a hazardních her pro každý vkus a rozpočet. Naše vysoce kvalitní služby vám umožňují uzavírat sázky s vysokými kurzy, využívat různé bonusy a akce Mostbet a také bezplatná zatočení v kasinu. Hra bude ještě vzrušující, pokud si stáhnete naši pohodlnou mobilní aplikaci!