Fotopast BROWNING Command Strike Force HD + SD karta a baterie

Výhodný set fotopasti BROWNING Command Strike Force HD včetně příslušenství - SD karty a baterie.

Nový produkt

Záruka: 24 měsíců

Fotopasti Bunaty

Fotopasti zná jistě naprosto každý, kdo má co do činění s lesní správou nebo chce ochraňovat svůj pozemek i pomocí využití moderní elektroniky. Sledování zvířat, ale také ochrana krmelců a vůbec monitoring toho nejdůležitějšího, co se děje v každém lese. Hodí se samozřejmě i pro zabezpečení majetku, ať už je to chata v odlehlejší části civilizace nebo rodinný dům na periferii města s velkou zahradou nebo pergolou. Drobné zařízení, kterého si nikdo nemusí všimnout, protože působí maximálně nenápadně a doslova na jedničku zapadne do terénu…

Komu všemu se tato fotopast může vyplatit? Hodí se i státní správě

Majitel nemovitosti, ale i profesionální myslivec. Stejně tak i policie nebo celní správa, fotopast přijde vhod i obcím a městům. Spektrum využití je skutečně velmi široké, zařízení snadno odhalí díky moderní technice lidi i zvířata, fotografie je pak dílem zlomku vteřiny. Nahrávání videa až po dobu jedné minuty také pomůže odhalit pachatele, který přitom nebude vědět o tom, že je snímán.

Fotopast Browning funguje vlastně jednoduše, díky PIR čidlu se spustí jen v momentě, kdy dojde k pohybu v okolí. Může to být liška nebo sova, ale klidně také zloděj, kvůli němuž jste strávili na svém pozemku už mnoho probdělých nocí, a ještě nemáte ani jedinou stopu. Zařízení může být ve střehu klidně i několik měsíců, funguje totiž na AA baterie a odběr energie je skutečně minimální. Používá také speciální přísvit, jenž je neviditelný pro lidské nebo zvířecí oko, pomůže ale osvětlit celou situaci. Modelový příklad – policie mnohem snáz odhalí pachatele. A o to tu přeci jde, že? Baterie se vyměňují velice snadno, prakticky ani nemusíte s celým zařízením vůbec pohnout.

Maskování na jedničku, fotopast skutečně nemusí nikdo odhalit

Ukládání dat na paměťovou kartu, kvalitní fotoaparát, jenž umožní i natáčení delších videí. Takovou fotopast si jistě necháte líbit, že? Browning Command Strike Force HD je ideální volbou pro všechny myslivce nebo majitele nemovitostí, ale také obecní nebo městské radní, kteří zrovna řeší ožehavou situaci. Maskování je skutečně výborné, protože část fotopasti může zůstat v terénu dokonce zcela skrytá a díky zvolené barvě rozhodně nebude nikterak nápadná. Zloděj, který jedná ve spěchu a může být i trochu roztržitý, si ničeho nevšimne – vy ale budete mít několik pádných důkazů pro probíhající vyšetřování.

Chcete sledovat zvířata, nebo ochránit svůj majetek? Ideální volbou jsou fotopasti, ty zastanou práci drahého kamerového systému, a pomohou i myslivcům ke sledování zvěře, nebo ochraně majetku v lese. Fotopast Browning Strike Force HD je skvělou volbou nejen díky kvalitnímu zpracování, nahrávání videí v HD kvalitě, podporou SD karet do velikosti až 32 GB, ale i kompaktním rozměrům.

Fotopast Browning Strike Force HD určená hlavně pro sledování zvěře disponuje kompaktními rozměry 11 x 8 x 6 cm a fotografie a videa pořizuje v HD kvalitě. Rychlá spoušť, kvalitní pohybové čidlo s dosahem až 15 metrů a extra rychlá sekvence fotek, která dokáže pořídit až 4 fotografie hned za sebou.

Kvalitní zpracování a dokonalá izolace proti nežádoucí vlhkosti. 3D maskování. Navíc v našem výhodném balení spolu s fotopastí Browning získáte i kvalitní SD kartu a sadu baterií, které zaručí dlouhou výdrž v jakémkoli počasí.

Vlastnosti fotopasti Browning Strike Force HD

Rychlost spouště 0,67 s!

10MP rozlišení fotografií

HD video se zvukem v délce až 2 minut

extra rychlá sekvence – až 4 fotky rychle za sebou během 2 sekund – nic Vám neunikne!

Přísvit 840nm s dosahem 18 metrů

Citlivé pohybové čidlo s dosahem více jak 15 metrů

Jednoduché programování!

Odolná skříňková konstrukce s 3D maskováním

Podpora až SD karet 32gb karet

rozměry 11x 8x 6 cm

Podobné produkty

Bookmaker Mostbet v České republice nabízí široký výběr sportovních sázek a hazardních her pro každý vkus a rozpočet. Naše vysoce kvalitní služby vám umožňují uzavírat sázky s vysokými kurzy, využívat různé bonusy a akce Mostbet a také bezplatná zatočení v kasinu. Hra bude ještě vzrušující, pokud si stáhnete naši pohodlnou mobilní aplikaci!